• Rapid 500W

Kompletny Zestaw Do Konwersji Roweru Rapid S-500 Z Baterią 15,6 Ah zasięg 80 km

Gotowy zestaw z wyświetlaczem, baterią oraz ładowarką.

Wielkość koła
Rodzaj suportu
Rodzaj hamulców
Wyświetlacz
 

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 1000zł

 

14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot

KOMPLETNY zestaw o mocy 500 W, który pozwoli ci w łatwy i szybki sposób zamienić swój dotychczasowy rower w e-bike. Zestaw zawiera wszystkie części niezbędne do konwersji.

Zasięg: Bateria BG561 - zasięg około 80 kmZestaw z silnikiem montowanym w przednim kole, który pozwoli ci w szybki sposób zamienić swój tradycyjny rower w e-bike. 
Rower elektryczny z zestawem Rapid S-500 idealnie sprawdzi się jako miejski środek transportu. Silnik w przedniej piaście jest zdecydowanie łatwiejszy w montażu i pasuje do większości rowerów dostępnych na rynku. Silnik z przodu nie ogranicza funkcjonalności tylnej piasty, co sprawia, że można zainstalować dowolnej wielkości kasetę lub rodzaj przerzutki.
PRĘDKOŚĆ NAWET 35 KM/H!

Zestaw Rapid S-500 zamontowany na rowerze pozwala osiągnąć racjonalną prędkość do 35 km/h. Jest to idealne rozwiązanie dla tych, którzy cenią sobie spokojną jazdę rekreacyjną ze wspomaganiem silnika elektrycznego.
SZYBKI MONTAŻ ZESTAWU

W zestawie Rapid S-500 wystarczy odkręcić przednie koło i wymienić je na znajdujące się w przesyłce koło z silnikiem. Nie ma konieczności odkręcania przerzutek, tarczy i innych elementów, które wydłużają oraz utrudniają montaż zestawu.


Zapewniamy bezawaryjne silniki do e-bike’ów, jednak w razie ewentualnych problemów oferujemy gwarancję, realizowaną na terenie całej Unii Europejskiej.


LEKKI I DYSKRETNY

Niewielka średnica silnika sprawia, że nie wyróżnia się on aż tak bardzo po zamontowaniu. Waga silnika nieprzekraczająca 3 kilogramów powoduje, że rower po zamontowaniu zestawu nie staje się cięższy i łatwiej go np. wprowadzić po schodach.

STEROWNIK W SZYNIE BATERII

W zestawie Rapid S500 sterownik umieszczony został w szynie baterii. Nie musisz zatem instalować dodatkowych elementów na ramie roweru.

W standardzie zestaw zawiera wyświetlacz LCD5.RODZAJ SUPORTU

Po odkręceniu korby swojego roweru sprawdź, jak wygląda zakończenie osi suportu i podaj w uwagach do zamówienia:

 • na kwadrat
 • uniwersalny - dla ISIS, Hollowtech, Octalink V1 lub V2, Power Spline

UWAGA! Czujnika nie da się zamontować na suportach typu pressfit, czyli "wciskanych"!


RODZAJ HAMULCÓW

W zależności od tego, jaki rodzaj klamek oraz hamulców był zamontowany oryginalnie w rowerze, należy wybrać przy składaniu zamówienia odpowiedni wariant:

 • klamki z czujnikiem hamowania - do hamulców mechanicznych (z linką): V-brake, szczękowych, tarczowych mechanicznych. Kompatybilne wyłącznie z wiązką hermetyczną Rapid
 • magnetyczny czujnik hamowania - do hamulców hydraulicznych i klamkomanetek (klamka hamulcowa połączona z manetką przerzutki)NARZĘDZIA W ZESTAWIE

W paczce, którą od nas otrzymasz znajdziesz wszystkie specjalistyczne narzędzia, które pozwolą sprawnie i szybko dokonać konwersji roweru na e-bike.SKŁAD ZESTAWU RAPID S-500

 • silnik Rapid M500, zapleciony w kole, o wadze 2,6 kg
 • sterownik Rapid C500 - umieszczony w szynie baterii, programowalny za pomocą wyświetlacza LCD
 • manetka kciukowa, z hermetyczną wtyczką HIGO
 • magnetyczny czujnik hamowania lub klamki hamulcowe (do wyboru w trakcie składania zamówienia) - umożliwiają hamowanie regeneracyjne lub silnikiem w rowerze
 • czujnik kadencji PAS montowany pod korbę, umożliwia automatyczne uruchomienie wspomagania silnikiem w chwili pedałowania; uniwersalny lub na kwadrat (do wyboru w trakcie składania zamówienia)
 • wiązka przewodów z wtyczkami hermetycznymi
 • zestaw narzędzi - specjalistyczne narzędzia, które pozwolą sprawnie i szybko dokonać konwersji roweru na e-bike
 • opaski neoprenowe, do schowania nadmiaru przewodów
 • instrukcje
 • Wyświetlacz LCD5
 • Bateria bidonowa BG561 (36V) - 15,6 Ah
 • Ładowarka SilentCharger do baterii Li-Ion (2A 13S 48V)


ZALETY ZESTAWU RAPID S-500

 • bezinwazyjny i odwracalny montaż - możesz zdemontować zestaw i zamontować go na innym rowerze!
 • szybki montaż: wystarczy odkręcić przednie koło i wymienić je na znajdujące się w przesyłce koło z silnikiem. Nie ma konieczności odkręcania przerzutek, tarczy i innych elementów!
 • lekkość - niewielka waga silnika sprawia, że rower możesz np. łatwiej wnieść po schodach!
 • bezpieczeństwo: każdy zestaw ma możliwość szybkiego włączenia lub wyłączenia ograniczenia prędkości i mocy!
 • bezoporowy silnik - jeżeli skończy się naładowanie baterii, silnik nie stawia oporu podczas jazdy i możesz poruszać się jak zwykłym rowerem!

CZY ZESTAW RAPID BĘDZIE PASOWAŁ DO MOJEGO ROWERU?

Z uwagi na fakt, że istnieje wiele rodzajów rowerów, na to pytanie nie da się odpowiedzieć wprost. Należy kierować się zasadą, że im starszy (bardziej tradycyjny) rower, tym większa szansa, że uda się na nim zamontować zestaw Rapid bez większych komplikacji.

Warto zwrócić szczególną uwagę na miejsce w trójkącie ramy, gdyż to tam mocowana będzie bateria. Napisz do nas, prześlemy Ci szablon, który pozwoli ustalić, czy dostępne miejsce będzie wystarczające.

Dodatkowo rama powinna być wyposażona w haki; nie ma możliwości montażu w przypadku sztywnej osi (thru axle) oraz osi przelotowej.


JEŻELI POTRZEBUJESZ POMOCY W SKONFIGUROWANIU ZESTAWU DO TWOJEGO ROWERU, ZACHĘCAMY DO KONTAKTU.


Link do filmu instruktażowego

S-500-LCD3-BG561-SC2A

Opis

Moc zestawu
500W
Prędkość maksymalna
ok. 35 km/h
Moment obrotowy
28
Przekładniowy
TAK
Miejsce montażu
Przednie koło
Szerokość montażowa
100 mm
Model kontrolera
C500
Obudowa kontrolera
Listwa baterii bidonowej
Uzwojenie
11T
Napięcie
36V
Przełożenie przekładni planetarnej
1:4.4
Ilość obrotów na minutę (RPM)
310
ilość energii magazynowanej
560 Wh

Specyficzne kody

ISBN
Rapid 500W
chat Komentarze (1)
Ocena