• Rapid 1000W

Kompletny zestaw do konwersji roweru Rapid S-1100 z baterią 15 Ah zasięg 70 km

Gotowy zestaw z wyświetlaczem, baterią oraz ładowarka.

Wielkość koła
Rodzaj suportu
Rodzaj hamulców
 

Darmowa dostawa przy zamówieniu powyżej 1000zł

 

14 dni na odstąpienie od umowy i zwrot

KOMPLETNY zestaw o mocy 1000 W, który pozwoli ci w łatwy i szybki sposób zamienić swój dotychczasowy rower w e-bike. Zestaw zawiera wszystkie części niezbędne do konwersji.

Zasięg na baterii BG720 ( 15 Ah ) to około 70 km


Prędkość nawet 50 km/h!


Rower z zamontowanym zestawem to naprawdę potężna bestia! Wspinaj się na strome podjazdy, pokonuj drogi gruntowe bez najmniejszego problemu. Wciśnij manetkę do końca i osiągnij prędkość nawet 50 km/h bez potrzeby pedałowania!
Odzyskuj energię podczas hamowania

Magnetyczny czujnik hamowania znajdujący się w zestawie umożliwia hamowanie silnikiem, co pozwala na jednoczesne ładowanie baterii i zwiększenie zasięgu jazdy! Podczas takiego hamowania silnikiem nie są zużywane elementy takie jak tarcze czy klocki, co znacznie wydłuża ich żywotność.
Bezgłośna praca silnika

Elektryczny silnik to nie tylko szybsza, ale także bezgłośna jazda. Wszystko to dzięki braku przekładni oraz sterowaniu sinusoidalnemu, kontrolowanym bezpośrednio przez inteligentny sterownik.


Zapewniamy bezawaryjne silniki do e-bike’ów, jednak w razie ewentualnych problemów oferujemy gwarancję, realizowaną na terenie całej Unii Europejskiej.Wodoszczelne wtyczki, silnik i kontroler

Korzystaj z e-bike’a nawet podczas ulewy. Dzięki zastosowaniu hermetycznych wtyczek oraz odpornych na wodę elementów takich jak silnik, kontroler czy wyświetlacz żadna pogoda nie będzie ci straszna.

STEROWNIK W SZYNIE BATERII

W zestawie Rapid S1000 sterownik umieszczony został w szynie baterii. Nie musisz zatem instalować dodatkowych elementów na ramie roweru.


RODZAJ SUPORTU

Po odkręceniu korby swojego roweru sprawdź, jak wygląda zakończenie osi suportu i podaj w uwagach do zamówienia:

 • na kwadrat
 • uniwersalny - dla ISIS, Hollowtech, Octalink V1 lub V2, Power Spline

UWAGA! Czujnika nie da się zamontować na suportach typu pressfit, czyli "wciskanych"!


RODZAJ HAMULCÓW

W zależności od tego, jaki rodzaj klamek oraz hamulców był zamontowany oryginalnie w rowerze, należy wybrać przy składaniu zamówienia odpowiedni wariant:

 • klamki z czujnikiem hamowania - do hamulców mechanicznych (z linką): V-brake, szczękowych, tarczowych mechanicznych. Kompatybilne wyłącznie z wiązką hermetyczną Rapid
 • magnetyczny czujnik hamowania - do hamulców hydraulicznych i klamkomanetek (klamka hamulcowa połączona z manetką przerzutki)NARZĘDZIA W ZESTAWIE

W paczce, którą od nas otrzymasz znajdziesz wszystkie specjalistyczne narzędzia, które pozwolą sprawnie i szybko dokonać konwersji roweru na e-bike.


Brak zwisających przewodów

Wiązka przewodów jest optymalnej długości i rozdziela się na samym końcu, co pozwala na komfortowe i estetyczne podłączenie wszystkich elementów. Dodatkowo do zestawu dołączona jest specjalna neoprenowa opaska, w której schować możesz nadmiar kabli.


W standardzie zestaw zawiera wyświetlacz LCD8.

Jeżeli chcesz wymienić wyświetlacz na LCD5 lub LCD3, skorzystaj z zakładki Zestawy do samodzielnej konfiguracji lub zostaw wiadomość przy składaniu zamówienia.


Bateria BG720 15 Ah

Jeżeli chcesz aby Twój zestaw zawierał baterię innej firmy, skorzystaj z zakładki "Zestawy do samodzielnej konfiguracji"


SKŁAD ZESTAWU RAPID S-1100

 • silnik Rapid M1000, zapleciony w kole, o wadze 6,1 kg
 • sterownik Rapid C1000 - umieszczony w szynie baterii, programowalny za pomocą wyświetlacza LCD8
 • manetka kciukowa, z hermetyczną wtyczką HIGO
 • magnetyczny czujnik hamowania lub klamki hamulcowe (do wyboru w trakcie składania zamówienia) - umożliwiają hamowanie regeneracyjne lub silnikiem w rowerze
 • czujnik kadencji PAS montowany pod korbę, umożliwia automatyczne uruchomienie wspomagania silnikiem w chwili pedałowania; uniwersalny lub na kwadrat (do wyboru w trakcie składania zamówienia)
 • wyświetlacz LCD8
 • bateria BG720 ( 15 Ah, 48 V ) 
 • ładowarka 48 V, 4 A
 • adapter szybkiego montażu baterii
 • wiązka przewodów z wtyczkami hermetycznymi
 • zestaw narzędzi - specjalistyczne narzędzia, które pozwolą sprawnie i szybko dokonać konwersji roweru na e-bike
 • opaski neoprenowe, do schowania nadmiaru przewodów
 • instrukcje

CZY ZESTAW RAPID BĘDZIE PASOWAŁ DO MOJEGO ROWERU?

Z uwagi na fakt, że istnieje wiele rodzajów rowerów, na to pytanie nie da się odpowiedzieć wprost. Należy kierować się zasadą, że im starszy (bardziej tradycyjny) rower, tym większa szansa, że uda się na nim zamontować zestaw Rapid bez większych komplikacji.

Warto zwrócić szczególną uwagę na miejsce w trójkącie ramy, gdyż to tam mocowana będzie bateria. Napisz do nas, prześlemy Ci szablon, który pozwoli ustalić, czy dostępne miejsce będzie wystarczające.

Dodatkowo rama powinna być wyposażona w haki; nie ma możliwości montażu w przypadku sztywnej osi (thru axle) oraz osi przelotowej.


JEŻELI POTRZEBUJESZ POMOCY W SKONFIGUROWANIU ZESTAWU DO TWOJEGO ROWERU, ZACHĘCAMY DO KONTAKTU.


Link do filmu instruktażowego

S-1100

Opis

Moc zestawu
1kW
Prędkość maksymalna
ok. 50 km/h
Model silnika
M1000
Przekładniowy
nie
Przeznaczenie
Dłuższe trasy, miasto
Waga silnika
4,1 kg
Miejsce montażu
Tylne koło
Model kontrolera
C1100
Obudowa kontrolera
Listwa baterii bidonowej
Napięcie
48V
Pojemność
15 Ah
ilość energii magazynowanej
720 Wh

Specyficzne kody

ISBN
Rapid 1000W
chat Komentarze (0)